Flash: Mbyllen pa marrëveshje negociatat mes palëve politike dhe dy europarlamentarëve
Basha: Rama refuzon qeverinë teknike. Kryeministri: Të hapur për dialog pa kushte, por pa Vetingun nuk ka asnjë kompromis
Aktualitet
Rezultatet: 1 - 10 nga 29549
Dhunohet drejtori i OSHEE per veriun Ersi Sulejmani
25 prill 2017 23:38
Nuk ka të lënduar
25 prill 2017 20:00
Tre persona në gjendje të rëndë
25 prill 2017 19:59
Kush është Juxhin Duati
25 prill 2017 18:36
Priten lëvizje të tjera të drejtorëve të qarqeve
25 prill 2017 17:44
Shoqërohet nga kandidati për kryetar bashkie
25 prill 2017 16:48
Veliaj: Kushte më të mira për 600 studentë. Gjiknuri: Kursejmë 20% energji
25 prill 2017 15:08
Prokuroria dërgoi në gjyq nënë e bijë
25 prill 2017 15:02
Vritet dhe një person tjetër
25 prill 2017 19:16
Policia arreston një person të rrezikshëm
25 prill 2017 13:27
Rezultatet: 1 - 10 nga 29549
Live Stream
Moti
Sot

22° / 12°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-0,86
126
EUR / LEK
-1,41
134.93
GBP / LEK
2,72
161.18
CHF / LEK
-1,14
126.19
JPY / LEK
3,33
115.47
Partnerë