Flash: Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon autorizimin për arrestimin e Saimir Tahirit
Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon autorizim për arrestimin e Tahirit, pas akuzave se është i implikuar në trafik droge
Aktualitet
Memaliaj, zbulohen 645 kg kanabis në një banesë
Pranga 50 vjeçarit
12 tetor 2017 16:08
Policia e Tepelenës ka arrestuar një 50-vjeçar nga fshati Kurtëz, pasi në shtëpinë e tij u gjetën 64 kg kanabis.  
Ai është Muharrem Mimo nga fshati Kurtëz dhe droga ishte e paketuar gati për tu transportuar. 
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër për veprime të mëtejshme.
Live Stream
Moti
Sot

26° / 14°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,37
113.1
EUR / LEK
-0,33
133.5
GBP / LEK
-0,47
151
CHF / LEK
0,90
116.3
JPY / LEK
-98,82
1.01
Partnerë