Flash: Krim në familje në Shkodër, xhaxhai vrau me thikë nipin e tij
Shkodër, sipas policisë viktima është Mirsad Kuçi 33 vjeç, ndërsa autor i krimit është xhaxhai i tij Bujar Kuçi 62 vjeç
Aktualitet
Aksident në Mashkullorë
Makina del nga rruga, 5 të plagosur
13 shtator 2017 16:18
Pesë persona janë plagosur, tre prej tyre në gjendje të rëndë në një aksident rrugor në zonën e Mashkullores. Makina ka dalë nga rruga e për pasojë është rrëzuar në anë të saj. Katër nga të plagosurit u dërguan në spitalin e Gjirokastrës, kurse personi i pestë thjesht mori mjekim dhe u largua në shtëpi. Nga informacionet e para mësohet se makina kthehej nga një ceremoni mortore dhe në rrethana të paqarta drejtuesi ka humbur kontrollin dhe doli nga rruga. Policia aktualisht po heton zbardhjen e ngjarjes.
Live Stream
Moti
Sot

24° / 15°
Nesër

25° / 16°
Pasnesër

27° / 17°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë