Flash: Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon autorizimin për arrestimin e Saimir Tahirit
Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon autorizim për arrestimin e Tahirit, pas akuzave se është i implikuar në trafik droge
Aktualitet
Mali i Zi, shqiptari humb jetën në një aksident tragjik me makinë në Tivar
Gjashtë persona të tjera mbetën të plagosur
12 gusht 2017 15:20
Një shtetas shqiptar nga Tirana ka humbur jetën dhe 6 persona të tjera mbetën të plagosur në një aksident tragjik në Tivar të Malit të Zi. Lajmi është bërë i ditur nga mediat e vendit fqinj që citojnë autoritetet lokale. 
Aksidenti ka ndodhur në orët e para të së shtunës.
Mediat njoftojnë se viktima është Enes Rama, 29 vjeç nga Tirana. Bashkë me të udhëtonte edhe një shtetas tjetër, me inicialet R.R, i cili ka mbetur i plagosur rëndë. Mësohet se mjeti i Ener Ramës është përplasur me një makinë tjetër. Shkaqet e aksidentit ende nuk dihen, ndërsa policia ka nisur hetimet. 
Live Stream
Moti
Sot

26° / 14°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,37
113.1
EUR / LEK
-0,33
133.5
GBP / LEK
-0,47
151
CHF / LEK
0,90
116.3
JPY / LEK
-98,82
1.01
Partnerë