Flash: Liga e Europës, Skënderbeu u kualifikua në turin e tretë
Liga e Europës, Skënderbeu mundi me rezultatin 2-0 skuadrën e Kairat Almaty. Golat u shënuan nga Sabien Lilaj 50’ dhe Sebino Plaku 83’
Aktualitet
Agroturizmi në “sytë” e fëmijëve
Një ditë me fëmijët në një fermë bio mes Tiranës dhe Durrësit
17 korrik 2017 15:30
Deti dhe pishinat janë destinacionet masive për argetimin e fëmijëve në verë. Por, gjithnjë e më shumë prindërit po zgjedhin fshatin dhe destinacionet agroturistike për fëmijët e tyre. Ditët e fundit, një grup fëmijësh nga Tirana vizituan një prej këtyre fermave. 
Live Stream
Moti
Sot

36° / 23°
Nesër

37° / 23°
Pasnesër

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,50
113.9
EUR / LEK
0,60
132.6
GBP / LEK
-1,60
148.2
CHF / LEK
0,70
119.9
JPY / LEK
101,10
102.04
Partnerë