Flash: Policia sekuestroi rreth 1 ton kanabis sativa në orët e para të mëngjesit
Policia bllokoi një Velierë midis plazhit të Levanit dhe Darëzezës, në bord u kapën një shqiptar dhe një italian
Aktualitet
Agroturizmi në “sytë” e fëmijëve
Një ditë me fëmijët në një fermë bio mes Tiranës dhe Durrësit
17 korrik 2017 15:30
Deti dhe pishinat janë destinacionet masive për argetimin e fëmijëve në verë. Por, gjithnjë e më shumë prindërit po zgjedhin fshatin dhe destinacionet agroturistike për fëmijët e tyre. Ditët e fundit, një grup fëmijësh nga Tirana vizituan një prej këtyre fermave. 
Live Stream
Moti
Sot

25° / 14°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë