Flash: Policia sekuestroi rreth 1 ton kanabis sativa në orët e para të mëngjesit
Policia bllokoi një Velierë midis plazhit të Levanit dhe Darëzezës, në bord u kapën një shqiptar dhe një italian
Aktualitet
Gjendet 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis sativa në Malësi të Madhe
Arratisen dy trafikantët
17 korrik 2017 12:59
Mbi 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis sativa është bllokuar nga policia, në vendin e quajtur “Bukoviç”, të Malësisë së Madhe. 
Mësohet se dy persona po e transportonin drogën drejt Malit te Zi.
Dy trafikantët sapo diktuan se po ndiqeshin nga policia, braktisën lëndën narkotike dhe u arratisën, duke përfituar nga terreni i veshtirë malor. 
Grupi hetimor gjeti dy qese me 4 kilogramë e 124 gramë heroinë, dhe dy thasë, brenda të cilëve, kishte 32 kilogramë Cannabis Sativa.
Live Stream
Moti
Sot

25° / 14°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë