Flash: Liga e Europës, Skënderbeu u kualifikua në turin e tretë
Liga e Europës, Skënderbeu mundi me rezultatin 2-0 skuadrën e Kairat Almaty. Golat u shënuan nga Sabien Lilaj 50’ dhe Sebino Plaku 83’
Aktualitet
Policia për aksidentin në Lezhë
Ngjarja pas një parakalimi të gabuar nga drejtuesi i mjetit tip Audi, një i ndaluar
17 korrik 2017 12:20
Një ditë pas aksidentit janë zbardhur detaje të reja për ngjarjen që ndodhi në aksin Shkodër-Lezhë. Sipas policisë, mjeti tip Audi ka kryer një parakalim të gabuar duke u përplasur me mjetin tjetër që drejtohej nga një emigrant nga Kosova. Nga aksidentin humbi jeten një 39 vjeçar dhe u plagosën gjashtë të tjerë. 
Live Stream
Moti
Sot

36° / 23°
Nesër

37° / 23°
Pasnesër

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,50
113.9
EUR / LEK
0,60
132.6
GBP / LEK
-1,60
148.2
CHF / LEK
0,70
119.9
JPY / LEK
101,10
102.04
Partnerë