Flash: Krim në familje në Shkodër, xhaxhai vrau me thikë nipin e tij
Shkodër, sipas policisë viktima është Mirsad Kuçi 33 vjeç, ndërsa autor i krimit është xhaxhai i tij Bujar Kuçi 62 vjeç
Aktualitet
Policia për aksidentin në Lezhë
Ngjarja pas një parakalimi të gabuar nga drejtuesi i mjetit tip Audi, një i ndaluar
17 korrik 2017 12:20
Një ditë pas aksidentit janë zbardhur detaje të reja për ngjarjen që ndodhi në aksin Shkodër-Lezhë. Sipas policisë, mjeti tip Audi ka kryer një parakalim të gabuar duke u përplasur me mjetin tjetër që drejtohej nga një emigrant nga Kosova. Nga aksidentin humbi jeten një 39 vjeçar dhe u plagosën gjashtë të tjerë. 
Live Stream
Moti
Sot

24° / 15°
Nesër

25° / 16°
Pasnesër

27° / 17°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë