Flash: Krim në familje në Shkodër, xhaxhai vrau me thikë nipin e tij
Shkodër, sipas policisë viktima është Mirsad Kuçi 33 vjeç, ndërsa autor i krimit është xhaxhai i tij Bujar Kuçi 62 vjeç
Aktualitet
Një makinë përmbyset në Grykë të Këlcyrës
Dy persona plagosen rëndë
19 maj 2017 15:37
Nje makine doli nga rruga dhe u permbys ne vendin e quajtur Gryka e Kelcyres. Per pasoje dy persona u palgosen dhe u derguan ne spitalin rajonal te Gjirokastres. Sipas policise makina tip Opel doli nga rrruga ne segmentin Ura e Leklit - Kelcyre. Nuk dihen shkaqet e ketij aksidenti dhe policia po punon per zbardhjen e plote te tij. 
Live Stream
Moti
Sot

24° / 15°
Nesër

25° / 16°
Pasnesër

27° / 17°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë