Flash: Përfaqësuesit e Televizioneve: Për reklamat e partive politike do të zbatojmë Kodin Zgjedhor
Përfaqësuesit e Radiotelevizioneve i kanë dërguar letër ankesë KQZ-së, AMA-s dhe OSBE-së për ligjin e “Partive Politike”
Aktualitet
Një makinë përmbyset në Grykë të Këlcyrës
Dy persona plagosen rëndë
19 maj 2017 15:37
Nje makine doli nga rruga dhe u permbys ne vendin e quajtur Gryka e Kelcyres. Per pasoje dy persona u palgosen dhe u derguan ne spitalin rajonal te Gjirokastres. Sipas policise makina tip Opel doli nga rrruga ne segmentin Ura e Leklit - Kelcyre. Nuk dihen shkaqet e ketij aksidenti dhe policia po punon per zbardhjen e plote te tij. 
Live Stream
Moti
Sot

25° / 16°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-0,86
126
EUR / LEK
-1,41
134.93
GBP / LEK
2,72
161.18
CHF / LEK
-1,14
126.19
JPY / LEK
3,33
115.47
Partnerë