Flash: Krim në familje në Shkodër, xhaxhai vrau me thikë nipin e tij
Shkodër, sipas policisë viktima është Mirsad Kuçi 33 vjeç, ndërsa autor i krimit është xhaxhai i tij Bujar Kuçi 62 vjeç
Aktualitet
Arrestohet biznesmeni i njohur në Elbasan
Ishte ne kërkim ndërkombëtar për drogë
19 maj 2017 14:37
Nje biznesmen ne Elbasan u arrestua pasi kerkohej nderkombtarisht per trafik droge. Edmond Stafa, 51 vjeç, ishte dënuar me 10 vjet burg për veprën penale të trafikimit të lëndëve narkotike nga gjykata e Bergamos në Itali. Stafa është pronar i nje hotel-bar-restoranti që ndodhet në zonën e Kalasë së Elbasanit, një vend i njohur në qytet.  Stafa u arrestua ne ambjentet e lokalit te tij. Ai do te ekstradohet drejt Italise, ku dhe eshte denuar.
Live Stream
Moti
Sot

24° / 15°
Nesër

25° / 16°
Pasnesër

27° / 17°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë