Flash: Liga e Europës, Skënderbeu u kualifikua në turin e tretë
Liga e Europës, Skënderbeu mundi me rezultatin 2-0 skuadrën e Kairat Almaty. Golat u shënuan nga Sabien Lilaj 50’ dhe Sebino Plaku 83’
Aktualitet
Arrestohet biznesmeni i njohur në Elbasan
Ishte ne kërkim ndërkombëtar për drogë
19 maj 2017 14:37
Nje biznesmen ne Elbasan u arrestua pasi kerkohej nderkombtarisht per trafik droge. Edmond Stafa, 51 vjeç, ishte dënuar me 10 vjet burg për veprën penale të trafikimit të lëndëve narkotike nga gjykata e Bergamos në Itali. Stafa është pronar i nje hotel-bar-restoranti që ndodhet në zonën e Kalasë së Elbasanit, një vend i njohur në qytet.  Stafa u arrestua ne ambjentet e lokalit te tij. Ai do te ekstradohet drejt Italise, ku dhe eshte denuar.
Live Stream
Moti
Sot

36° / 23°
Nesër

37° / 23°
Pasnesër

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,50
113.9
EUR / LEK
0,60
132.6
GBP / LEK
-1,60
148.2
CHF / LEK
0,70
119.9
JPY / LEK
101,10
102.04
Partnerë