Flash: Krim në familje, djali vrau me armë zjarri babain, ndërsa plagosi edhe nënën
Krimi në familje në Bathore, policia: Mirald Metallari 21 vjeç qëlloi mbi dy prindërit me armën e shërbimit të babait
Aktualitet
Sherri i fëmijëve në Velipojë
Përplasen prindërit, dy vetë plagosen
19 maj 2017 15:51
Nje sherr midis femijeve te vegjel eshte pasuar me konfliktin me arme zjarri me te rriturve. Per pasoje dy persona u plagosen dhe u derguan ne spitalin rajonal te Shkodres. Ata jane dy vellezerit Ervin Tahiri 30 vjec dhe Durim tahiri 27 vjec. Me mberritjen e policise u ndalua nje nga autoret kryesore te ngjarjes.  Ai është Besnik Ndoj, banues në Mali Kolaj, Velipojë. Autorit iu bllokua arma e zjarrit tip ‘automatik’, model 56 e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale. Policia gjithashtu ka ngritur disa pika kontrolli për të ndaluar autorin e dytë të implikuar në ngjarje. Ndërkohë po vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Live Stream
Moti
Sot

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
0,00
113.9
EUR / LEK
0,00
132.6
GBP / LEK
0,00
148.2
CHF / LEK
0,00
119.9
JPY / LEK
-0,04
102
Partnerë