Flash: Propagandonte për ISIS, Gjykata e Shkodrës caktoi arrest shtëpie për mësuesen Emine Alushi
Rasti i mësueses Emine Alushi e cila propagandonte para nxënësve për ISIS, u denoncua në emisionin investiagativ “STOP” në Tv KLAN
Aktualitet
Rinisin reshjet e dëborës
Në Shkodër, Durrës dhe Elbasan
11 janar 2017 21:59
Në Shkodër kane rinisur reshjet e dëborës në qytet dhe në zonat malore. Megjithatë ende nuk raportohen probleme. 
Edhe në Durrës bora ka mbuluar me petkun e bardhë të gjithë qytetin. Banorët që janë ndodhur në rrugë në ato momente kanë nisur të shkrepin foto për të memorizuar këto kujtime. 
Në Elbasan po ashtu janë rikthyer reshjet e dëborës. Vëmendja është përqëndruar në aksin kombëtar Elbasan-Qafëthanë ku operojnë vazhdimisht borëpastruese, hidhet kripë dhe skorje për të mbajtur hapur aksin. 
Live Stream
Moti
Sondazh
Partitë parlamentare janë përfshirë në diskutimet për reformën zgjedhore në funksion të zgjedhjeve të 18 qershorit. Mendoni se debati mes tyre për votimin dhe numërimin elektronik në këto zgjedhje do të prodhojë konsensus?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,64
129.3
EUR / LEK
-1,36
134.45
GBP / LEK
2,05
159.58
CHF / LEK
-0,82
125.78
JPY / LEK
-5,24
110.07
Partnerë