Flash: Liga e Europës, Skënderbeu u kualifikua në turin e tretë
Liga e Europës, Skënderbeu mundi me rezultatin 2-0 skuadrën e Kairat Almaty. Golat u shënuan nga Sabien Lilaj 50’ dhe Sebino Plaku 83’
Aktualitet
Kreu i Myslimanëve për kulturën fetare në shkolla
“Nuk kemi arsye të trembemi nga feja që i mbyllëm dyert në komunizëm”
14 prill 2016 13:17
Ideja e kryeministrit Edi Rama që në shkolla të mësohet për kulturën fetare është mirëpritur nga kreu i Myslimanëve të Shqipërisë Skënder Brucaj. Ai thotë se në shkollat publike duhet të jepen njohuri edhe për fenë, pasi shoqëria ka nevojë për njerëz të shëndetshëm.  
Live Stream
Moti
Sot

36° / 23°
Nesër

37° / 23°
Pasnesër

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,50
113.9
EUR / LEK
0,60
132.6
GBP / LEK
-1,60
148.2
CHF / LEK
0,70
119.9
JPY / LEK
101,10
102.04
Partnerë