Flash: Lulzim Basha takoi qytetarët në Berat, Fushë-Mbret të Elbasanit dhe në Peqin
Lulzim Basha: 21 qershori do të bashkojë votat e shqiptarëve kundër papunësisë, varfërisë dhe mosmbajtjes së premtimeve
Aktualitet
Prane organit të akuzës ka mbërritur dosja me të dhënat tatimore
26 maj 2015 11:16
Në shkurt u filmua duke dhunuar një të mitur
26 maj 2015 10:58
Hetim të shpejtë dhe të besueshëm për ngjarjen. Dialog bazuar në Marrëveshjen e Ohrit
26 maj 2015 10:24
Policia asgjesoi mbi 5 mijë rrënjë kanabis sativa
26 maj 2015 10:12
Nga flakët ka vetëm dëme materiale
25 maj 2015 22:54
Aktiviteti i prostitucionit ushtrohej në një lokal në periferi të Tiranës
25 maj 2015 21:06
Gjykata nuk e pezulloi policin që qëlloi vëllain e kandidatit të Vaut të Dejës
25 maj 2015 18:19
Nisin prurjet me turistë në qytetin bregdetar
25 maj 2015 18:16
I iku gjyshit nga duart
25 maj 2015 17:43
Ministrja Nikolla: Kriteret e tjera i lihen universiteteve
25 maj 2015 17:56
Live Stream
Moti
Sot

26° / 14°
Nesër

24° / 14°
Sondazh
A është Erion Veliaj kandidatura më e mirë e zgjedhur nga Partia Socialiste?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
4,22
128.37
EUR / LEK
-0,08
140.95
GBP / LEK
3,47
198.81
CHF / LEK
0,99
136.28
JPY / LEK
1,85
105.6
Partnerë