Flash: Liga e Europës, Skënderbeu u kualifikua në turin e tretë
Liga e Europës, Skënderbeu mundi me rezultatin 2-0 skuadrën e Kairat Almaty. Golat u shënuan nga Sabien Lilaj 50’ dhe Sebino Plaku 83’
Intervista
Rezultatet: 41 - 50 nga 1502
“Protesta duhet të radikalizohet në çdo shesh qyteti”
22 shkurt 2017 11:55
“Është pa kuptim që kërkohet qeveri teknike pak muaj para zgjedhjeve”
22 shkurt 2017 11:46
Genc Ruli në ABC News: Jemi për qeveri teknike
22 shkurt 2017 11:36
Lorenc Vangjeli në ABC News: Fitoi Tirana, dhe qytetaria!
20 shkurt 2017 11:34
“Kjo protestë është simbioza e të gjitha pakënaqësive qytetare”
20 shkurt 2017 11:27
Protesta do të japë rezultatin e saj për krijimin e qeverisë teknike.
20 shkurt 2017 11:18
Ministrja Ekonomi sqaron në ABC News mënyrën e funksionimit
20 shkurt 2017 11:38
Gjata në ABC News: Problem nuk janë njerëzit, është çështje e sistemit, jo e personave
17 shkurt 2017 10:38
Grida Duma në ABC News: Ne do të mbështesim vullnetin e popullit
17 shkurt 2017 10:26
Ministri flet në studion e ABC News për premtimet e mbajtura të qeverisë
10 shkurt 2017 9:26
Rezultatet: 41 - 50 nga 1502
Live Stream
Moti
Sot

36° / 23°
Nesër

37° / 23°
Pasnesër

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,50
113.9
EUR / LEK
0,60
132.6
GBP / LEK
-1,60
148.2
CHF / LEK
0,70
119.9
JPY / LEK
101,10
102.04
Partnerë