Flash: Krim në familje në Shkodër, xhaxhai vrau me thikë nipin e tij
Shkodër, sipas policisë viktima është Mirsad Kuçi 33 vjeç, ndërsa autor i krimit është xhaxhai i tij Bujar Kuçi 62 vjeç
Intervista
Rezultatet: 41 - 50 nga 1514
Ja sesi do të kryhet kontrrolli në kohë reale mbi bizneset
20 mars 2017 13:32
Intervistë me profesor doktor Adrian Civici
12 mars 2017 15:39
Ish- mocionisti i ftuar në ABC News
10 mars 2017 12:21
Konstitucionalisti Darjel Sina shpjegon ne ABC News efektet e vendimit të Kushtetueses
10 mars 2017 12:13
Artan Hoxha: Sjell nje perplasje kushtetuese
10 mars 2017 12:26
Gilbert Mitterrand: Leter Edi Ramës që t’i pranonte në Shqipëri
06 mars 2017 12:09
Mbi raportin e FMN dhe çështjet kryesore të aktualitetit financiar të vendit
12 mars 2017 14:28
Cfare pritet te sjelle te re Kadastra Dixhitale dhe vendet e reja te punes ne administraten publike
24 shkurt 2017 20:05
Kreu i grupit demokrat tha se Meta duhet të bashkohet me PD për qeveri teknike
24 shkurt 2017 11:23
Elisa Spiropali në ABC News: Bëhet për të bllokuar Vetingun
24 shkurt 2017 11:16
Rezultatet: 41 - 50 nga 1514
Live Stream
Moti
Sot

24° / 15°
Nesër

25° / 16°
Pasnesër

27° / 17°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë