Flash: Dorëzohet në polici bashkëpunëtori i dyshuar në vrasjen e Elton Çiços
Renato Milloshi u dorëzua pasi ishte në kërkim sepse dyshohet se e ndihmoi Jani Aliajn në atentatin ku u vra Elton Çiço
Intervista
Rezultatet: 11 - 20 nga 1467
Protesta do të japë rezultatin e saj për krijimin e qeverisë teknike.
20 shkurt 2017 11:18
Ministrja Ekonomi sqaron në ABC News mënyrën e funksionimit
20 shkurt 2017 11:38
Gjata në ABC News: Problem nuk janë njerëzit, është çështje e sistemit, jo e personave
17 shkurt 2017 10:38
Grida Duma në ABC News: Ne do të mbështesim vullnetin e popullit
17 shkurt 2017 10:26
Ministri flet në studion e ABC News për premtimet e mbajtura të qeverisë
10 shkurt 2017 9:26
Flasin gazetarët Artan Hoxha dhe Flamur Vezaj
09 shkurt 2017 14:29
Shkrimtari Nasi Lera i ftuar në studion e ABC News
04 shkurt 2017 14:01
Eduard Halimi i ftuar në studion e ABC News
04 shkurt 2017 12:35
Luan Rama sqaron deklaratat e Kokës në ABC News
02 shkurt 2017 13:42
Kreu i Partisë Agrare Ambjentaliste flet për zgjedhjet parlamentare
02 shkurt 2017 10:14
Rezultatet: 11 - 20 nga 1467
Live Stream
Moti
Sot

18° / 8°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-2,44
126.86
EUR / LEK
1,89
136.34
GBP / LEK
-1,12
158.46
CHF / LEK
1,55
127.33
JPY / LEK
2,07
112.14
Partnerë