Flash: Spanjë, policia parandaloi një sulm tjetër të ngjashëm me atë të Barcelonës
Spanjë, 5 terroristët që u vranë nga policia kishin në trup jelekë me eksploziv dhe ishin gati për të kryer sulmin
Intervista
Tabaku: “Rama 2” do të konsumohet para 2021
“PD do të ringrihet rreth vlerave të saj”
04 gusht 2017 16:02
Jorida Tabaku, deputetja e Partisë Demokratike edhe për një legjislaturë tjetër, komentoi degjesat e Edi Ramës dhe kërkesat e tij për doreheqje kolektive, si përpjekje për të ndarë veten nga përgjegjësia e dështimit në objektivin e tij për të bërë shtet. Ajo thotë se janë të gjitha mundësitë që qeveria “Rama 2” të konsumohet para zgjedhjeve të 2021-shit, ndërsa ajo beson se PD do të ringrihet përmes një strategjie të re.
Live Stream
Moti
Sot

35° / 22°
Sondazh
A do të jetë riviera shqiptare destinacioni juaj për këtë sezon veror?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë