Flash: Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon autorizimin për arrestimin e Saimir Tahirit
Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon autorizim për arrestimin e Tahirit, pas akuzave se është i implikuar në trafik droge
Intervista
Tabaku: “Rama 2” do të konsumohet para 2021
“PD do të ringrihet rreth vlerave të saj”
04 gusht 2017 16:02
Jorida Tabaku, deputetja e Partisë Demokratike edhe për një legjislaturë tjetër, komentoi degjesat e Edi Ramës dhe kërkesat e tij për doreheqje kolektive, si përpjekje për të ndarë veten nga përgjegjësia e dështimit në objektivin e tij për të bërë shtet. Ajo thotë se janë të gjitha mundësitë që qeveria “Rama 2” të konsumohet para zgjedhjeve të 2021-shit, ndërsa ajo beson se PD do të ringrihet përmes një strategjie të re.
Live Stream
Moti
Sot

26° / 14°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,37
113.1
EUR / LEK
-0,33
133.5
GBP / LEK
-0,47
151
CHF / LEK
0,90
116.3
JPY / LEK
-98,82
1.01
Partnerë