Flash: Spanjë, policia parandaloi një sulm tjetër të ngjashëm me atë të Barcelonës
Spanjë, 5 terroristët që u vranë nga policia kishin në trup jelekë me eksploziv dhe ishin gati për të kryer sulmin
Intervista
Monika Kryemadhi intervistë në ABC News
Flet për LSI pas zgjedhjeve të 23 qershorit
04 gusht 2017 13:47
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar në studion e ABC News flet për zgjedhjet e 23 qershorit,e për rolin e partisë së saj në opozitë.
Live Stream
Moti
Sot

35° / 22°
Sondazh
A do të jetë riviera shqiptare destinacioni juaj për këtë sezon veror?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë