Flash: Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon autorizimin për arrestimin e Saimir Tahirit
Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon autorizim për arrestimin e Tahirit, pas akuzave se është i implikuar në trafik droge
Intervista
Klement Zguri intervistë në ABC News
Diskutim mbi situatën politike në vend
31 korrik 2017 17:34
Z.Klement Zguri, Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, i ftuar në "Mbrëmje në ABC News", me gazetaren Mirela Milori. Diskutim për procesin zgjedhor këtë vit dhe administrimin e rezultateve në rang vendi.
Live Stream
Moti
Sot

26° / 14°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,37
113.1
EUR / LEK
-0,33
133.5
GBP / LEK
-0,47
151
CHF / LEK
0,90
116.3
JPY / LEK
-98,82
1.01
Partnerë