Flash: Policia sekuestroi rreth 1 ton kanabis sativa në orët e para të mëngjesit
Policia bllokoi një Velierë midis plazhit të Levanit dhe Darëzezës, në bord u kapën një shqiptar dhe një italian
Intervista
Ridvan Bode në studion e Endri Xhafos në ABC News
“Basha konsolidoi një parti të tijën”
07 korrik 2017 19:26
Ish-sekretari i përgjithshëm i PD, Ridvan Bode, thyen heshtjen dhe rezervimin që e karakterizon, duke folur në studion e gazetarit Endri Xhafo në ABC News për situatën në PD. Ai analizon disa nga shkaqet e humbjes së rëndë të kësaj partie në zgjedhjet e fundit.
Live Stream
Moti
Sot

25° / 14°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë