Flash: Liga e Europës, Skënderbeu u kualifikua në turin e tretë
Liga e Europës, Skënderbeu mundi me rezultatin 2-0 skuadrën e Kairat Almaty. Golat u shënuan nga Sabien Lilaj 50’ dhe Sebino Plaku 83’
Intervista
Përgatitjet e garës elektorale
Viol Xhafaj interviste Klement Zgurin
23 qershor 2017 21:09
Në mënyrë të vazhdueshme gjatë kësaj jave, Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve, u ka bërë thirrje partive politike të dorëzojnë propozimet e tyre për komisionerët në qendrat e votimit. Këto  vonesa, sipas KQZ, cënojnë mbarëvajtjen e procesit zgjedhor, duke qenë se këta komisionerë duhet t’u nënshtrohen dhe trajnimeve përkatëse. Kryetari i KQZ Klement Zguri, jep detaje se si ka shkuar deri tani përgatitja e garës elektorale të ditës së dielë, kur qytetarët shqiptarë do t’i drejtohen kutive të votitmit. 
Live Stream
Moti
Sot

36° / 23°
Nesër

37° / 23°
Pasnesër

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,50
113.9
EUR / LEK
0,60
132.6
GBP / LEK
-1,60
148.2
CHF / LEK
0,70
119.9
JPY / LEK
101,10
102.04
Partnerë