Flash: Krim në familje, djali vrau me armë zjarri babain, ndërsa plagosi edhe nënën
Krimi në familje në Bathore, policia: Mirald Metallari 21 vjeç qëlloi mbi dy prindërit me armën e shërbimit të babait
Intervista
Gjigandët e Vegjël në studion e ABC News
Tregojnë se si të mbjellim një lule
09 maj 2017 12:27
Gjigandët e Vegjël ishin ftuar këtë mëngjes në studion e ABC News. Ata tregojnë mënyrën se si duhet të veprojmë për të mbjellë një lule dhe atë që na nevojitet.
Live Stream
Moti
Sot

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
0,00
113.9
EUR / LEK
0,00
132.6
GBP / LEK
0,00
148.2
CHF / LEK
0,00
119.9
JPY / LEK
-0,04
102
Partnerë