Flash: Përfaqësuesit e Televizioneve: Për reklamat e partive politike do të zbatojmë Kodin Zgjedhor
Përfaqësuesit e Radiotelevizioneve i kanë dërguar letër ankesë KQZ-së, AMA-s dhe OSBE-së për ligjin e “Partive Politike”
Intervista
Ambassadori i Israelit flet për ABC News
“Njohja e Kosovës është një vendim për të ardhmen”
06 maj 2017 14:13
 Në një interviste për ABC News, ambasadori i Izraelit në Shqipëri Boaz Rodkin ka folur jo vetëm për marrëdhëniet mes dy vendeve tona, por edhe për arsyet se përse Izraeli nuk ka njohur ende Republikën e Kosovës. Ambasadori po ashtu ka shpjeguar hapat që Shqipëria mund të ndërmarrë për të rritur prezencën e kompanive izraelite në Shqipëri.




Live Stream
Moti
Sot

25° / 16°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-0,86
126
EUR / LEK
-1,41
134.93
GBP / LEK
2,72
161.18
CHF / LEK
-1,14
126.19
JPY / LEK
3,33
115.47
Partnerë