Flash: Partia Republikane do të marrë pjesë si forcë e vetme në zgjedhjet e 25 qershorit
Partia Republikane nuk ka pranuar ftesën e kreut të PD Lulzim Basha për të garuar nën siglën e PD në 25 qershor
Intervista
LSI kundër Kryeministrit
Luan Rama: Zgjedhjet pa opozitën farsë. Pa dialog situata mund të destabilizohet
21 mars 2017 10:48
LSI del kundër kryeministrit Rama dhe thotë se zgjedhjet pa opozitën janë një farsë. Kjo ka qenë deklarata e Luan Ramës, që në studion e ABC News tha se nëse nuk merret seriozisht ulja për dialog nga qeveria, situata mund të destabilizohet.
Live Stream
Moti
Sot

25° / 16°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-0,86
126
EUR / LEK
-1,41
134.93
GBP / LEK
2,72
161.18
CHF / LEK
-1,14
126.19
JPY / LEK
3,33
115.47
Partnerë