Flash: Krim në familje në Shkodër, xhaxhai vrau me thikë nipin e tij
Shkodër, sipas policisë viktima është Mirsad Kuçi 33 vjeç, ndërsa autor i krimit është xhaxhai i tij Bujar Kuçi 62 vjeç
Intervista
LSI kundër Kryeministrit
Luan Rama: Zgjedhjet pa opozitën farsë. Pa dialog situata mund të destabilizohet
21 mars 2017 10:48
LSI del kundër kryeministrit Rama dhe thotë se zgjedhjet pa opozitën janë një farsë. Kjo ka qenë deklarata e Luan Ramës, që në studion e ABC News tha se nëse nuk merret seriozisht ulja për dialog nga qeveria, situata mund të destabilizohet.
Live Stream
Moti
Sot

24° / 15°
Nesër

25° / 16°
Pasnesër

27° / 17°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë