Flash: Krim në familje në Shkodër, xhaxhai vrau me thikë nipin e tij
Shkodër, sipas policisë viktima është Mirsad Kuçi 33 vjeç, ndërsa autor i krimit është xhaxhai i tij Bujar Kuçi 62 vjeç
Intervista
Përplasjet e fundit mes PS dhe LSI
Spiropali në ABC News: Në kuadër të polemikave që ekzistojnë brenda koalicionit
20 mars 2017 14:24
Përplasjet e fundit mes PS dhe LSI janë në kuadër të polemikave që ekzistojnë brenda koalicionit. Kështu është shprehur në studion e ABC News socialistja Erisa Spiropali.
Sipas saj LSI po përpiqet të zërë vendin e opozitës, pasi kjo e fundit është larguar dhe po rri në çadër, ndërsa Lulzim Basha po lobon me të njëjtët ndërkombëtarë që po lobon Gruevski në Maqedoni.

Live Stream
Moti
Sot

24° / 15°
Nesër

25° / 16°
Pasnesër

27° / 17°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë