Flash: Dorëzohet në polici bashkëpunëtori i dyshuar në vrasjen e Elton Çiços
Renato Milloshi u dorëzua pasi ishte në kërkim sepse dyshohet se e ndihmoi Jani Aliajn në atentatin ku u vra Elton Çiço
Intervista
Koço Kokëdhima në “Info 360” në ABC News
Flet për reformën në PS: Kam 10 mbështetes në Asamble
30 dhjetor 2016 14:17
Koço Kokëdhima tha në ABC News se ka 10 bashkëpunëtorë që do të përcjellin mesazhet e tij për reformimin e PS në Asamble. Bashkëpunëtori i ngushtë i kryeministrit Rama deri në maj, foli me tezat e opozitës në emër të popullit të varfër dhe një politike që nuk është në funksion të një grushti njerëzish.
Live Stream
Moti
Sot

18° / 8°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-2,44
126.86
EUR / LEK
1,89
136.34
GBP / LEK
-1,12
158.46
CHF / LEK
1,55
127.33
JPY / LEK
2,07
112.14
Partnerë