Flash: Propagandonte për ISIS, Gjykata e Shkodrës caktoi arrest shtëpie për mësuesen Emine Alushi
Rasti i mësueses Emine Alushi e cila propagandonte para nxënësve për ISIS, u denoncua në emisionin investiagativ “STOP” në Tv KLAN
Intervista
Koço Kokëdhima në “Info 360” në ABC News
Flet për reformën në PS: Kam 10 mbështetes në Asamble
30 dhjetor 2016 14:17
Koço Kokëdhima tha në ABC News se ka 10 bashkëpunëtorë që do të përcjellin mesazhet e tij për reformimin e PS në Asamble. Bashkëpunëtori i ngushtë i kryeministrit Rama deri në maj, foli me tezat e opozitës në emër të popullit të varfër dhe një politike që nuk është në funksion të një grushti njerëzish.
Live Stream
Moti
Sondazh
Partitë parlamentare janë përfshirë në diskutimet për reformën zgjedhore në funksion të zgjedhjeve të 18 qershorit. Mendoni se debati mes tyre për votimin dhe numërimin elektronik në këto zgjedhje do të prodhojë konsensus?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,64
129.3
EUR / LEK
-1,36
134.45
GBP / LEK
2,05
159.58
CHF / LEK
-0,82
125.78
JPY / LEK
-5,24
110.07
Partnerë