Flash: Propagandonte për ISIS, Gjykata e Shkodrës caktoi arrest shtëpie për mësuesen Emine Alushi
Rasti i mësueses Emine Alushi e cila propagandonte para nxënësve për ISIS, u denoncua në emisionin investiagativ “STOP” në Tv KLAN
Intervista
Plani vendor i Tiranës
Nevin Bilali në ABC News: Është korrekt me pjesën ligjore
29 dhjetor 2016 13:56
Këshilltarja e Kryetarit të Bashkisë për Urbanisitikën Nevin Bilali, e ftuar në emisionin “Mbrëmje në ABC News” ka folur për planin vendor të Tiranës. Sipas saj ky plan është korrekt me pjesën ligjore dhe për cdo fazë të tij ka pasur dëgjesë më grupet e interesit. Sa i përket pretendimit të Besnik Aliajt, Bilali iu përgjigj në mënyre evazive pyetjeve të ngritura prej tij. 
Gjithashtu Bilali nuk dha shpjegim edhe përse u bllokuan disa prej rrugëve kryesore për festa, kur dihej që do të kishte fluks lëvizjesh.
Live Stream
Moti
Sondazh
Partitë parlamentare janë përfshirë në diskutimet për reformën zgjedhore në funksion të zgjedhjeve të 18 qershorit. Mendoni se debati mes tyre për votimin dhe numërimin elektronik në këto zgjedhje do të prodhojë konsensus?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,64
129.3
EUR / LEK
-1,36
134.45
GBP / LEK
2,05
159.58
CHF / LEK
-0,82
125.78
JPY / LEK
-5,24
110.07
Partnerë