Flash: Policia sekuestroi rreth 1 ton kanabis sativa në orët e para të mëngjesit
Policia bllokoi një Velierë midis plazhit të Levanit dhe Darëzezës, në bord u kapën një shqiptar dhe një italian
Intervista
“Lulzim Basha i shiti zgjedhjet më 25 qershor”
20 shtator 2017 10:32
I ftuar në studion e Endri Xhafos
19 shtator 2017 22:43
Diskutim për reformën zgjedhore dhe çështjet më të rëndësishme politike
19 shtator 2017 18:49
Ambasadori rus në Tiranë, Aleksandër Karpushin, intervistë për ABC News
16 shtator 2017 16:50
Besnik Aliaj i ftuar në ABC News
15 shtator 2017 14:32
ABC News intervistë me ambasadorin e Japonisë në Shqipëri Makoto Ito
19 gusht 2017 14:31
“PD do të ringrihet rreth vlerave të saj”
04 gusht 2017 16:02
Flet për LSI pas zgjedhjeve të 23 qershorit
04 gusht 2017 13:47
Sqaron nismën për ndryshimet statutore në PD
01 gusht 2017 15:01
Diskutim mbi situatën politike në vend
31 korrik 2017 17:34
Live Stream
Moti
Sot

25° / 14°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë