Flash: Policia sekuestroi rreth 1 ton kanabis sativa në orët e para të mëngjesit
Policia bllokoi një Velierë midis plazhit të Levanit dhe Darëzezës, në bord u kapën një shqiptar dhe një italian
Intervista
Rezultatet: 51 - 60 nga 1512
“Protesta duhet të radikalizohet në çdo shesh qyteti”
22 shkurt 2017 11:55
“Është pa kuptim që kërkohet qeveri teknike pak muaj para zgjedhjeve”
22 shkurt 2017 11:46
Genc Ruli në ABC News: Jemi për qeveri teknike
22 shkurt 2017 11:36
Lorenc Vangjeli në ABC News: Fitoi Tirana, dhe qytetaria!
20 shkurt 2017 11:34
“Kjo protestë është simbioza e të gjitha pakënaqësive qytetare”
20 shkurt 2017 11:27
Protesta do të japë rezultatin e saj për krijimin e qeverisë teknike.
20 shkurt 2017 11:18
Ministrja Ekonomi sqaron në ABC News mënyrën e funksionimit
20 shkurt 2017 11:38
Gjata në ABC News: Problem nuk janë njerëzit, është çështje e sistemit, jo e personave
17 shkurt 2017 10:38
Grida Duma në ABC News: Ne do të mbështesim vullnetin e popullit
17 shkurt 2017 10:26
Ministri flet në studion e ABC News për premtimet e mbajtura të qeverisë
10 shkurt 2017 9:26
Rezultatet: 51 - 60 nga 1512
Live Stream
Moti
Sot

25° / 14°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë