Flash: Krim në familje, djali vrau me armë zjarri babain, ndërsa plagosi edhe nënën
Krimi në familje në Bathore, policia: Mirald Metallari 21 vjeç qëlloi mbi dy prindërit me armën e shërbimit të babait
Intervista
Rezultatet: 51 - 60 nga 1502
Flasin gazetarët Artan Hoxha dhe Flamur Vezaj
09 shkurt 2017 14:29
Shkrimtari Nasi Lera i ftuar në studion e ABC News
04 shkurt 2017 14:01
Eduard Halimi i ftuar në studion e ABC News
04 shkurt 2017 12:35
Luan Rama sqaron deklaratat e Kokës në ABC News
02 shkurt 2017 13:42
Kreu i Partisë Agrare Ambjentaliste flet për zgjedhjet parlamentare
02 shkurt 2017 10:14
Zogaj: Po, nëse e mbështesin ndërkombëtarët dhe nëse garanton paqe
26 janar 2017 17:27
PS nuk do të pranojë kërkesën e LSI për listat e hapura
17 janar 2017 9:45
Flet për reformën zgjedhore dhe kërkesat e partive të vogla
17 janar 2017 9:46
Përsëriti qëndrimin e PD për sistemin elektronik në zgjedhjet e 18 Qershorit
17 janar 2017 9:48
Rezultatet: 51 - 60 nga 1502
Live Stream
Moti
Sot

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
0,00
113.9
EUR / LEK
0,00
132.6
GBP / LEK
0,00
148.2
CHF / LEK
0,00
119.9
JPY / LEK
-0,04
102
Partnerë