Flash: Ish zv. drejtori i policisë, Agron Kuliçaj reagon për deklaratën e ministrit të Brendshëm
Agron Kuliçaj për atentatin ndaj Doshit: Nuk jam i përfshirë në këtë inskenim dhe jam në dispozicion të hetimeve
Intervista
Rezultatet: 191 - 200 nga 1310
Analisti Preç Zogaj diskuton për zhvillimet më të fundit politike në studion e "ABC News"
27 mars 2014 21:39
Ngjela: Darka tek Gjiri i Lalzit, provë e korrupsionit të tij
27 mars 2014 13:26
Vedat Xhymshiti në studion e "ABC News" në një rrëfim ekskluziv
26 mars 2014 21:13
Ministri Panariti parashtron prioritet e dikasterit
26 mars 2014 21:44
Analisti Artan Hoxha në studion e "ABC News"
26 mars 2014 21:29
Komenton specialisti për çështjet e sigurisë në SHBA, Erjon Kruja
25 mars 2014 15:01
Analisti Henri Çili komenton për ‘ABC News’ situatën politike në Shqipëri pas pozicionimit të Kryetarit të Kuvendit
24 mars 2014 15:04
Gazetari i Ekonomisë Gjergj Erebara mbi ndikimin që sjell propozimi i FMN-së
20 mars 2014 21:39
Ngjarjet e fundit në Krime nga pikpamja e të drejtës ndërkombëtare
18 mars 2014 21:51
Mehmeti: Shkak, refuzimi i propozimit për një kandidat konsensual për President
18 mars 2014 21:00
Rezultatet: 191 - 200 nga 1310
Live Stream
Moti
Sot

19° / 9°
Nesër

15° / 9°
Sondazh
Mendoni se masat për vjedhjen e energjisë janë veprim për të justifikuar rritjen e çmimit?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
2,81
126.04
EUR / LEK
-0,08
140.29
GBP / LEK
3,64
193.27
CHF / LEK
-1,50
130.88
JPY / LEK
1,65
105.37
Partnerë