Flash: Gjykata Kushtetuese shqyrton ankimimin e PD, lidhur me ligjin për KLGJ e KLP
PD ka ankimuar ligjin për KLGJ dhe KLP në Kushtetuese, duke kërkuar shpalljen si antikushtetues të disa neneve të ligjit
Intervista
Rezultatet: 11 - 20 nga 1479
Gilbert Mitterrand: Leter Edi Ramës që t’i pranonte në Shqipëri
06 mars 2017 12:09
Mbi raportin e FMN dhe çështjet kryesore të aktualitetit financiar të vendit
12 mars 2017 14:28
Cfare pritet te sjelle te re Kadastra Dixhitale dhe vendet e reja te punes ne administraten publike
24 shkurt 2017 20:05
Kreu i grupit demokrat tha se Meta duhet të bashkohet me PD për qeveri teknike
24 shkurt 2017 11:23
Elisa Spiropali në ABC News: Bëhet për të bllokuar Vetingun
24 shkurt 2017 11:16
Besnik Bare i ftuar në ABC News
23 shkurt 2017 14:05
Kreu i PBDNJ-së komenton edhe darkën Rama-Meta
23 shkurt 2017 14:03
“Protesta duhet të radikalizohet në çdo shesh qyteti”
22 shkurt 2017 11:55
“Është pa kuptim që kërkohet qeveri teknike pak muaj para zgjedhjeve”
22 shkurt 2017 11:46
Genc Ruli në ABC News: Jemi për qeveri teknike
22 shkurt 2017 11:36
Rezultatet: 11 - 20 nga 1479
Live Stream
Moti
Sot

19° / 8°
Nesër

22° / 10°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,03
125.83
EUR / LEK
-0,92
135.42
GBP / LEK
-2,59
155.87
CHF / LEK
-0,82
126.51
JPY / LEK
-0,99
111.15
Partnerë