Flash: Liga e Europës, Skënderbeu u kualifikua në turin e tretë
Liga e Europës, Skënderbeu mundi me rezultatin 2-0 skuadrën e Kairat Almaty. Golat u shënuan nga Sabien Lilaj 50’ dhe Sebino Plaku 83’
Intervista
Rezultatet: 11 - 20 nga 1502
Ambasadori i Federatës Ruse në Shqipëri
03 qershor 2017 15:15
Arbjan Mazniku intervistë për ABC News
27 maj 2017 12:21
Marrëveshja e përbashkët bërthamore, zgjedhjet në Iran dhe ardhja e iranianëve në Shqipëri
27 maj 2017 18:15
Tregojnë për dashurinë e prindërve dhe familjes
19 maj 2017 12:05
Arben Malaj intervistë për ABC News
14 maj 2017 14:24
Tregojnë se si të mbjellim një lule
09 maj 2017 12:27
“Njohja e Kosovës është një vendim për të ardhmen”
06 maj 2017 14:13
Arben Ahmetaj intervistë për ABC News
22 prill 2017 13:27
Situata politike, ndikim negativ në imazhin e Shqipërisë
17 prill 2017 10:37
Ministri flet për ngjarjet politike të ditës
13 prill 2017 21:39
Rezultatet: 11 - 20 nga 1502
Live Stream
Moti
Sot

36° / 23°
Nesër

37° / 23°
Pasnesër

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,50
113.9
EUR / LEK
0,60
132.6
GBP / LEK
-1,60
148.2
CHF / LEK
0,70
119.9
JPY / LEK
101,10
102.04
Partnerë