Flash: Shpërthim me eksploziv në derën e jashtme të një banese në lagjen Kastrioti në Fushë-Krujë.
Policia: Nga shpërthimi në banesën e vëllezërve Miri ka vetëm dëme materiale, nuk dihen autorët e ngjarjes
Intervista
Rezultatet: 181 - 190 nga 1185
Deputeti i PD-së komenton në ABC News zhvillimet
31 tetor 2013 21:49
Fevziu: Fenomen i shëmtuar, por që ndodh shpesh
02 nëntor 2013 10:47
Bumci në ABC News flet edhe për vendimet e qeverisë: Antikushtetuese
29 tetor 2013 21:46
Spartak Ngjela komenton në studion e ABC News
29 tetor 2013 21:21
Totozani: Shqipëria vend homofobik, homoseksualët të gëzojnë të drejtat e tyre
28 tetor 2013 21:50
Analiza në “ABC News” e ekspertit të ekonomisë Besart Kadija
25 tetor 2013 21:16
Hoxha: Qëndrimet s'përputhen me deklaratat e BB dhe FMN
23 tetor 2013 21:19
Zogaj analizon deklaratat e tre kryeministrave
23 tetor 2013 21:17
Fevziu: Integrimi, politika duhet të punojë shumë për realizimin e kërkesave
23 tetor 2013 14:56
Akti normativ, Tabaku: Do të vendosë Gjykata Kushtetuese
21 tetor 2013 20:56
Rezultatet: 181 - 190 nga 1185
Promo
Live Stream
Moti
Sot

29° / 22°
Nesër

28° / 22°
Sondazh
Apo e lufton si duhet qeveria trafikun e drogës?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
0,74
102.78
EUR / LEK
0,24
140.26
GBP / LEK
3,46
174.94
CHF / LEK
0,85
115.48
JPY / LEK
0,91
101.4
Partnerë