Flash: Banka e Shqipërisë ngriti dy komisione për të evidentuar vjedhjen e parave në Qendren e Emision
Sipas ekspertëve në Bankës së Shqipërisë janë konstatuar 6 pako të hapura, që mendohet se Bitraj ka tërhequr shuma parash
Intervista
Rezultatet: 161 - 170 nga 1185
Blendi Kajsiu: Fitore për demokracinë dhe qytetarët
15 nëntor 2013 23:01
Gazetari Ylli Rakipi komenton në ABC News
15 nëntor 2013 22:59
Analisti komenton në ABC News protestën kundër armëve kimike
15 nëntor 2013 22:58
Zogaj: Kjo është lëvizje e nëntorit, që nga njeriu i lirë te shoqëria e lirë
15 nëntor 2013 22:48
Deputeti demokrat komenton në ABC Nëws qëndrimin e opozitës
14 nëntor 2013 22:12
Gazetari Blendi Fevziu komneton në ABC News
14 nëntor 2013 22:10
“Nëse do ketë 1% gabim njerëzor, pasojat do të jenë fatale”
13 nëntor 2013 22:04
Eksperti Piro Bregvataj komenton në ABC News
13 nëntor 2013 21:33
Ish- ministrja e Integrimit Majlinda Bregu komenton në ABC News
12 nëntor 2013 21:22
Imami: Çështja e votës, e panegociueshme, beteja për të më e rëndësishmja
12 nëntor 2013 20:07
Rezultatet: 161 - 170 nga 1185
Promo
Live Stream
Moti
Sot

29° / 19°
Nesër

31° / 19°
Sondazh
Apo e lufton si duhet qeveria trafikun e drogës?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
0,00
103.65
EUR / LEK
0,00
139.42
GBP / LEK
0,00
175.87
CHF / LEK
0,00
114.69
JPY / LEK
0,00
101.72
Partnerë