Flash: Kreu i PD, Basha u takua me raporterin për Shqipërinë në PE, Fleckenstein për zgjidhjen e ngër
Pas takimit me Bashën, raporteri për Shqipërinë, Fleckenstein: Jam optimist që javën tjetër opozita do jetë në Kuvend
Intervista
Rezultatet: 141 - 150 nga 1257
Ministri Panariti parashtron prioritet e dikasterit
26 mars 2014 21:44
Analisti Artan Hoxha në studion e "ABC News"
26 mars 2014 21:29
Komenton specialisti për çështjet e sigurisë në SHBA, Erjon Kruja
25 mars 2014 15:01
Analisti Henri Çili komenton për ‘ABC News’ situatën politike në Shqipëri pas pozicionimit të Kryetarit të Kuvendit
24 mars 2014 15:04
Gazetari i Ekonomisë Gjergj Erebara mbi ndikimin që sjell propozimi i FMN-së
20 mars 2014 21:39
Ngjarjet e fundit në Krime nga pikpamja e të drejtës ndërkombëtare
18 mars 2014 21:51
Mehmeti: Shkak, refuzimi i propozimit për një kandidat konsensual për President
18 mars 2014 21:00
Avakoti Isuf Shehu në “ABC News”
18 mars 2014 20:53
Analisti Zogaj: Mungoi bilanci i punës së qeverisë
18 mars 2014 18:29
BE dhe NATO nuk kanë asnjë aset ne dorë për të luajtur kundër Putin
18 mars 2014 18:29
Rezultatet: 141 - 150 nga 1257
Live Stream
Moti
Nesër

16° / 7°
Pasnesër

15° / 9°
Sondazh
Mendoni se masat për vjedhjen e energjisë janë veprim për të justifikuar rritjen e çmimit?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
2,00
110.16
EUR / LEK
-0,48
139.57
GBP / LEK
2,77
177.1
CHF / LEK
-0,59
115.5
JPY / LEK
-0,30
102.56
Partnerë