Intervista
Rezultatet: 121 - 130 nga 1141
Deputeti demokrat komenton në ABC Nëws qëndrimin e opozitës
14 nëntor 2013 22:12
Gazetari Blendi Fevziu komneton në ABC News
14 nëntor 2013 22:10
“Nëse do ketë 1% gabim njerëzor, pasojat do të jenë fatale”
13 nëntor 2013 22:04
Eksperti Piro Bregvataj komenton në ABC News
13 nëntor 2013 21:33
Ish- ministrja e Integrimit Majlinda Bregu komenton në ABC News
12 nëntor 2013 21:22
Imami: Çështja e votës, e panegociueshme, beteja për të më e rëndësishmja
12 nëntor 2013 20:07
Lavdosh Ferruni sqaron në ABC News rrezikshmërinë e tyre
12 nëntor 2013 20:08
“Qeveria të bashkëpunojë me zërat kundër”
10 nëntor 2013 13:03
Eksperti për çështjet e sigurisë, Ilir Kulla, zëri pro
10 nëntor 2013 13:01
Gazetari, Andi Bejtja flet në “ABC News”
08 nëntor 2013 14:55
Rezultatet: 121 - 130 nga 1141
Promo
Live Stream
Moti
Nesër

20° / 14°
Sondazh
Mendoni se takimi Rama-Basha sjell zgjidhjen e konfliktit mes pozitës dhe opozitës?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-0,49
101.35
EUR / LEK
-0,18
140.14
GBP / LEK
1,48
169.45
CHF / LEK
0,32
115.29
JPY / LEK
0,28
99.7
Partnerë