Flash: Anulohet nisja nga Singapori e delegacionit shqiptar dhe kryeministrit Rama
Delegacioni me kryeministrin Rama do niset një ditë me vonesë për në Shqipëri, për shkak të avarisë në avionin Singapor-Frankfurt
Intervista
Rezultatet: 1 - 10 nga 1445
PS nuk do të pranojë kërkesën e LSI për listat e hapura
17 janar 2017 9:45
Flet për reformën zgjedhore dhe kërkesat e partive të vogla
17 janar 2017 9:46
Përsëriti qëndrimin e PD për sistemin elektronik në zgjedhjet e 18 Qershorit
17 janar 2017 9:48
Flet për reformën në PS: Kam 10 mbështetes në Asamble
30 dhjetor 2016 14:17
Nevin Bilali në ABC News: Është korrekt me pjesën ligjore
29 dhjetor 2016 13:56
Besnik Aliaj në ABC News: Është në shkelje të ligjit
27 dhjetor 2016 13:50
“Votova për ligjin e vetingut, sepse besoj te ndërkombëtarët, jo te klasa politike”
16 dhjetor 2016 13:11
Gëzim Tushi në ABC News: Familja është në krizë
06 dhjetor 2016 13:42
Ministri i Drejtësisë Manjani flet në studion e ABC News
17 nëntor 2016 21:23
Ilir Ikonomi flet në studion e ABC News
17 nëntor 2016 21:23
Rezultatet: 1 - 10 nga 1445
Live Stream
Moti
Sot

9° / 4°
Sondazh
Partitë parlamentare janë përfshirë në diskutimet për reformën zgjedhore në funksion të zgjedhjeve të 18 qershorit. Mendoni se debati mes tyre për votimin dhe numërimin elektronik në këto zgjedhje do të prodhojë konsensus?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,64
129.3
EUR / LEK
-1,36
134.45
GBP / LEK
2,05
159.58
CHF / LEK
-0,82
125.78
JPY / LEK
-5,24
110.07
Partnerë