Flash: Luan Rama: LSI është në koalicion me PS dhe jemi seriozë e të përgjegjshëm
Luan Rama: LSI nuk u regjistrua për zgjedhjet në Kavajë sepse PS e zgjodhi në mënyrë të njëanshme kandidaturën
Intervista
Turistët nuk stepen nga situata politike në Shqipëri
27 mars 2017 9:57
Ervin Bushati komenton deklaratat e Presidentit
21 mars 2017 11:11
Luan Rama: Zgjedhjet pa opozitën farsë. Pa dialog situata mund të destabilizohet
21 mars 2017 10:48
Fatmir Mediu ne ABC News: Është vetëm per pushtet, jo për parime
20 mars 2017 14:28
Spiropali në ABC News: Në kuadër të polemikave që ekzistojnë brenda koalicionit
20 mars 2017 14:24
Ja sesi do të kryhet kontrrolli në kohë reale mbi bizneset
20 mars 2017 13:32
Intervistë me profesor doktor Adrian Civici
12 mars 2017 15:39
Konstitucionalisti Darjel Sina shpjegon ne ABC News efektet e vendimit të Kushtetueses
10 mars 2017 12:13
Artan Hoxha: Sjell nje perplasje kushtetuese
10 mars 2017 12:26
Live Stream
Moti
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,03
125.83
EUR / LEK
-0,92
135.42
GBP / LEK
-2,59
155.87
CHF / LEK
-0,82
126.51
JPY / LEK
-0,99
111.15
Partnerë