Flash: Tiranë, avioni i linjës Tiranë-Athinë bëri ulje të detyruar në Rinas pas një sinjali defekti
Piloti vendosi të ulej në aeroport në bazë të regullave të fluturimit. Pasagjeret e avionit nuk patën probleme
“Nuk jemi të gatshëm të takohemi me parti politike që nuk heqin dorë nga dhuna”
12 shkurt 2016 20:33
Pak minuta pasi u ngrit në fluturim
12 shkurt 2016 19:51
Pas 18 muajsh mund të kemi vaksinën kundër virusit
12 shkurt 2016 19:33
Akuzohen dy ish-ministra dhe sekretari i qeverisë
12 shkurt 2016 19:46
Speciale
09 shkurt 2016 17:05
Ekzekutimi me pagesë i Esat Pashë Toptanit
09 shkurt 2016 14:47
Besa Myftiu në “Takimet e Kulturës”
Blogje
Programe
Live Stream
Intervista
Ruli: Kjo administratë është e papërgatitur të kontrollojë marrëdhënien me privatin
Hoxha: Qëndrimi i Ramës, Metës, Bashës si tre drejtëza që s’priten me njëra-tjetrën
Tenori i TKOB i ftuar në studion e ABC News
Gjithçka do të kalojë në tryezën politike
Moti
Sot

15° / 10°
Nesër

18° / 11°
Pasnesër

18° / 11°
Sondazh
Mendoni se Kongresi i 19 marsit do t’i hapë rrugë debatit të brendshëm për funksionimin e demokracisë në Partinë Socialiste, të kërkuar me ngulm nga deputeti Ben Blushi?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-3,29
123.73
EUR / LEK
0,52
138.5
GBP / LEK
-6,49
179.05
CHF / LEK
-0,73
126.14
JPY / LEK
-0,16
107.22
Partnerë